Termék leírás
GODOX SFUV5050 50 × 50 cm-es fénylágyító készlet
A GODOX SFUV5050 praktikus fénylágyító készlet kompakt vakukhoz. A Bowens-rögzítésű S-típusú tartóval, az összecsukható 50 × 50 cm-es fénylágyítóval és a két diffúzorral hatékonyan alakítható ki lágyabb, egyenletesebb megvilágítás portré-, termék- és kültéri fotózáshoz.
Az egyszerű kialakítás gyors összeállítást tesz lehetővé, míg a kompakt, összecsukható fénylágyító és a hordtáska megkönnyíti a felszerelés tárolását és szállítását.
Lágyabb, egyenletesebb megvilágítás
Az 50 × 50 cm-es fénylágyító szórja a vaku fényét, ezáltal csökkenti az éles árnyékokat és egyenletesebb megvilágítást biztosít. A készlet belső és külső diffúzort is tartalmaz, amelyekkel tovább szabályozható a fény minősége.
Rugalmas beállítás
Az S-típusú tartó segítségével a vaku függőleges vagy vízszintes helyzetben rögzíthető. A teljes szerelvény elforgatható, valamint 90°-ban előre és hátra dönthető, így a fény iránya könnyen a fényképezett jelenethez igazítható. A tartó alján található nyílás opcionális esernyő vagy más kompatibilis kiegészítő rögzítésére szolgál.
- Terméktípus: S-típusú rögzítésű fénylágyító
- Fénylágyító mérete: 50 × 50 cm
- Fényformáló rögzítése: Bowens
- Kompatibilitás: a legtöbb márka vakui
- Állítási lehetőség: forgatás és 90°-os előre-, illetve hátradöntés
- Vakurögzítés: függőleges vagy vízszintes
- Esernyőrögzítő nyílás: igen
A csomag tartalma
- Bowens S-típusú rögzítő
- Összecsukható 50 × 50 cm-es fénylágyító
- Belső diffúzor
- Külső diffúzor
- Hordtáska