Termék leírás
Ez egy hihetetlenül kompakt, mobil és tartós innováció, amely megoldja a világítás egyik legnagyobb problémáját: A kis energiaóriás biztosítja, hogy a kompakt vaku nem merül le a következő eseménynél. A belső akkumulátorokat kb. 500 villanásig támogatja, és a feltöltési időt max. 1 másodpercre.
Például a Nikon SB-800 vakuval, amely 1,5 V-os alkáli elemekkel van felszerelve, maximális vakuteljesítmény mellett a Powerblock II-vel együtt 60-szor is kioldhat, 1 másodperces feltöltési idővel. Ezt követően az újratöltési idő 3 másodpercre nő. A Powerblock II nélkül viszont csak kb. 3 másodpercenként lehet kioldani, és már 20 kioldás után az újratöltési idő kb. 6 másodpercre nő.
A Powerblock II lenyűgözően rugalmas: a csatlakozókábel egyszerű cseréjével különböző gyártók vakuival használható. Az abszolút kifinomult kialakítás a részletekben is megmutatkozik: Az áttekinthető töltési és akkumulátor-állapot kijelző segítségével mindig tájékozódhat a készülék aktuális állapotáról. A mellékelt hálózati akkumulátortöltővel vagy 12V-os autós kábellel tölthető.