Cikkszám: Márka: Laowa

Laowa 10mm f/2 Zero-D MFT MFT objektív


Cikkszám: VE1020MFT | Márka: Laowa

Laowa 10mm f/2 Zero-D MFT MFT objektív


Webáruház raktár

Szállítási idő: 2-5 nap

Rendelhető

Nyíregyházi üzletünk

Szállítási idő: 2-5 nap

Rendelhető

Debreceni üzletünk

Szállítási idő: 2-5 nap

Rendelhető

198990 Ft

tartalmazza a 27%-os áfát
Kedvenc termékeimhez


Termék leírás


Rendkívül apró, ultraszéles (csak 125g súlyú) objektív a Micro négyharmados kamerákhoz. Ez a 10 mm-es Zero-D objektív f/2-es rekesszel könnyen kezelheti a különböző felvételi helyzeteket. A 96 ° -os látószöget kínál és 46 mm-es szűrőmérettel rendelkezik. Függetlenül hogy tájkép, asztrofotográfia vagy építészeti fotózásra van használva az objektív mindig lenyűgöző eredményeket képes produkálni különösebb megterhelés nélkül.
Az objektív CPU-chipel és motorral is rendelkezik. Mostantól vezérelheti a rekesznyílást a kamerából, és rögzítheti az összes metaadatot az EXIF-be. Tökéletes lesz vlogoláshoz, drónokhoz és más könnyű videográfiai beállításokhoz is.
A Laowa 10mm f/2 Zero-D MFT egy rendkívül széles és ultragyors objektív, amelynek 35 mm-es ekvivalens fókusztávolsága körülbelül 20 mm (96 ° -os látószög). A Laowa 7,5 mm f / 2 MFT és 9 mm f / 2,8 Zero-D melett úgy döntöttünk, hogy előrelépünk kisebb gyújtótávolság felé, de megtartjuk és tovább finomítjuk a kiemelkedő optikai kialakítást.
Kompaktsága abból fakadó, hogy 41 mm hosszú és 125 g súlyú, kényelmessé teszi a használatott azoknak az alkotóknak, akik stabilizátorral vagy kézből készítenek videofelvételeket, elkerülve a túlzott rázkódást. A sokoldalú gyújtótávolság és az ilyen hordozhatóság révén ez tökéletes választás kültéri fényképezéshez, vlogoláshoz és drónokkal való felszereléshez.

Automatikus rekesz
A 10 mm-es processzorral és motorral van felszerelve, amelyet a fotósok a kamera menüjén keresztül vezérelhetik a rekeszt. A fókusz a könnyebb fókuszáláshoz kapcsol be, miközben a fókuszgyűrűt elforgatja.

Gyors rekesz
Az ultragyors f / 2 rekesszel tervezett élesebb képek gyengén megvilágított körülmények között készíthetők, ami előnyös az éjszakai felvételkészítésnél és az asztrofotózásnál. Nagyobb rugalmasságot biztosít a fényképezőgép beállításában, például alacsony lSO-érték fenntartása mellet gyenge fényviszonyok között is fotózhat.

Zéró torzítás
Mivel a „Zero-D” sorozat második MFT objektívje, megtartja az optikai torzítás vezérlés kiváló teljesítményét, amely általában megtalálható az ultraszéles látószögű objektívekben. Ez az objektív tökéletes lehet építészeti felvételek készítéséhez.

10 pontos napfény effekt
A 10 mm f / 2 Zero-D MFT öt rekesznyílásával tervezett fotósok tökéletes és fantasztikus 10 pontos napfények effekteket készíthet a rekesz csökkentésével.

Zárja be a minimális fókusztávolságot
A minimális fókusztávolság 12 cm hosszú. Ilyen közeli távolság mellett könnyen hozható létre eltúlzott perspektíva a bokeh effektel karöltve.

Termékjellemzők:

  • Gyújtótávolság: 10mm
  • Maximális rekesz: f/2
  • Látószög: 96 °
  • Formátum-kompatibilitás: MFT (mikro 4/3)
  • Objektív felépítése: 11 elem 7 csoportban
  • Lamellák száma: 5
  • Minimális fókusztávolság: 12cm
  • Maximális nagyítás: 0,15X
  • Szűrő méret: 46mm
  • Méretek: 53 x 41mm
  • Súly: 125g

 


Kérdésed van? Írj nekünk, igyekszünk minden kérdésedre választ adni.

A kategória további termékei

Gyors szállítás
Országosan

E-mail
info@studioeszkozok.hu

Ingyenes szállítás
50.000 Ft felett