Cikkszám: 6936069266597 Márka: K&F Concept

K&F Concept Filter Nano-X 46 mm XV38 objektív szűrő


Cikkszám: KF01.1165V1 | EAN/Vonalkód: 6936069266597 | Márka: K&F Concept

K&F Concept Filter Nano-X 46 mm XV38 objektív szűrő


Webáruház raktár

Szállítási idő: 2-5 nap

Rendelhető

Nyíregyházi üzletünk

Szállítási idő: 2-5 nap

Rendelhető

Debreceni üzletünk

Szállítási idő: 2-5 nap

Rendelhető

16200 Ft

tartalmazza a 27%-os áfát
Kedvenc termékeimhez


Termék leírás

A K&F Concept Nano-X 46mm ND2-ND32 XV38 szűrővel még jobb fényképezési eredményeket érhet el. A termék kiküszöböli az X-hatást és megakadályozza a becsillanást. Kiválóan használható víz vagy dinamikus témák fényképezéséhez, és robusztus kialakítása biztosítja a sérülésekkel szembeni ellenállást. Ezenkívül ennél a szűrőnél az objektív napellenzője 40.5 mm kell, hogy legyen.

ND2-ND32 szűrők
A szűrőt ND2-től ND32-ig állíthatja, így szabályozhatja a lencsébe jutó fény mennyiségét. Kiválóan alkalmas folyók, vízesések vagy mozgó tárgyak fényképezésére, és lehetővé teszi az elmosódási hatás rögzítését.

Átgondolt kialakítás
A szűrő magas minőségű AGC üvegből készült, és magas fényáteresztési szinttel rendelkezik. Továbbá, 28 nanobevonatból áll, amelyek védenek a víz, karcolások és csillanások ellen. Csúszásmentes kialakítása megkönnyíti a felszerelést és eltávolítást, és az ötletes tervezés miatt elkerülte az X-hatást, amely akkor fordul elő, amikor a szűrőfokozatok keresztezik egymást.

Gyártó: K&F Concept
Modell: KF01.1165V1
Típus: ND2-ND32
Vastagság: 7.4 mm
Átmérő: 46 mm

Kérdésed van? Írj nekünk, igyekszünk minden kérdésedre választ adni.

A kategória további termékei

Gyors szállítás
Országosan

E-mail
info@studioeszkozok.hu

Ingyenes szállítás
50.000 Ft felett