Termék leírás
Prémium minőségű üveg
A polarizáló szűrő a legjobb japán optikai üvegből készül, amely szinte nulla fénytorzítással rendelkezik. Kiváló szűrőfunkcióval rendelkezik, hatékonyan szűri ki a káros tükröződő fényt.
Kettős bevonat
28 rétegű, többszörösen ellenálló kettős bevonat technológiát alkalmaz, a zöld bevonat hatékonyan csökkenti a szűrő felületének tükröződését és a szellemképet, miközben a szűrőt karcállóvá, vízlepergetővé, olaj- és porállóvá teszi.
Körkörös polarizálás
Hatékonyan szűri ki a nem fémes felületeken, például vízen és üvegen keletkező káros tükröződéseket. Forgassa el a szűrőt, hogy elérje a szükséges szűrési szintet. A CPL segítségével kékebbé teheti az eget, zöldebbé a leveleket, csökkentheti vagy megszüntetheti a tükröződéseket, és a végső kép tisztább lesz.
Ultra vékony és könnyű
Szuper vékony és könnyű alumínium keret, maximálisan csökkenti a fényre gyakorolt hatást, és hatékonyan elkerüli a sötét sarkokat széles látószögű felvételek esetén.